POZASTAVENO

12. července 2014 v 23:57 | Marow
Čauky mňauky :)
Možná některé překvapí, že pozastavuju blog teď, nebo spíše proč jsem to neudělala už dávno předtím. :D
Ale, popravdě, víte, že nejsem moc aktivní :D:)
Nebojte, všechny povídky s Meg doděláme, a pak je určitě zveřejníme %) Jenže teď moc není čas ani chuť ( No, čas by byl, ale spíše ta chuť není. A hraje tu i velkou roli má lenivost. :D). Takže v budoucnu buďto tady všechno zrenovuju, nebo udělám prostě nový blog (a samozřejmě vám dám echo, který to je).


Teď převážně píšu jenom 'Nový život'. Na tuhle povídku jsem hodně pyšná. Hodlám tam přidávat, ale i odebírat ( i z hl. postav 3:D) hodně lidí. A když už hodně mých známých ví, že píšu povídky, tak mě nějak překecali, ať je tam nějak přidám. Takže tohle taky musím nějak vykoumat, žeano. Rozhodě přibudou 2 postavy a to je - Kiki a Tess. Na ostatní si musím vzpomenout :D. A teď už určitě vím, že postavu 'Luc' určitě odeberu. Už rok se s dotyčou nebavím a nemáme moc vřelé vztahy. Jak bych to řekla.. Nasrala mě a teď se jenom vídáme, když na sebe narazíme, nebo si napíšeme, když nemáme cíga. :D. Tuhle postavu hodlám nahradit Kiki. Doufám, že se vám bude líbit stejně jako Luc. :) Víc vám prozrazovat nebudu, jinak bych už neměla o čem psát (A NEBYLO BY TO PŘEKVÁÁPKO %)).

'Rok plný dobrodružství' rozhdně přepíšu, ale nevím, kdy se k němu dostanu. Ti starší vás (tím myslím ty, kteří chodí na můj blog už od začátku) možná vědí o čem to bylo, ale uvidíme, jak si povedu teď; jestli tu povídku zlepším nebo zhorším. :D

A 'The Elements' mám v plánu přepsat úplně celé. Tak, že to nebude FF, ale má vlastní tvorba. Chápete, ne? Mé vlastní postavy, vlastní světy a takové ty věci kolem toho. Celkem se na tohle těším :3

Taakžee, když je teď ten blog pozastaven, tak tu nenajdete žádné kapitoly a podobně. Teda pokud nemáte něco uloženýho, žeano. :D Nic jsem nesmazala, takže pokud jste dobří v psaní 'www.blabla.blog.cz/tady-je-nejaky-nazev-ktery-vas-urcite-nezajima', tak tu určitě něco najdete. %) :D.

Čus bus,
Marow %):3

P.S: Čubrním, pokud si tohle vůbec někdo přečte. :D
P.P.S: A budu čubrnět, pokud tu někdo z vás zanechá komentář. Třeba i ohledně mých plánů v povídkách :)
P.P.P.S: A zapomněla jsem ještě dodat. DĚKUJI KE 3 000!! Popravdě si myslím, že to je nějaký fake, protože tu určitě nikdo dlouho nezavítal. :D Ale i tak to potěší :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama