Bobíšci!♥

16. srpna 2012 v 14:44 | Marow |  Bobíšci!♥
Tady hodlám přidávat své oblíbené stránky, bez kterých bych to nejspíše nepřežila! :)

Blogy na téma HP ↓

Ty její povídky přímo zbožňuju. Kvůli ní jsem začala psát já. Několikrát mi darovala kapitolu, což mě mile překvapilo. Její trilogie Rosemaryina cesta je úžasná povídka, se kterou jsem strávila už od začátku. :)
Tessiny nápady bych chtěla mít. Její Tess Potterová je jen velká studně úžasných nápadů. :)
K tomuhle netřeba ani komentář. Žeru její povídky od první chvíle, kdy jsem narazila na její první blog. Neustále si čtu její dokončené povídky, ale i nedokončené. Nové Bradavice, Bezva prázdnin, Lord z Tirosu a plno dalších je jejich úkazem. :)
Oh můj.. Jeho povídky jsem sice nečetla tolikrát jako Zaziiny, ale patří k mým oblíbeným. Přečetla jsem všechny jeho povídky a netrpělivě čekám na další povídky nedokončených. Ty jeho HP a Bystrozor + Bradavice jsou úžasné díla! Doufám, že se od něj dočkám dalších bezvadných povídek! :)
Plno povídek, které jsou naprosto úžasné. Díky ní jsem objevila spoustu úžasných povídek na které bych snad nikdy nepřišla.
Ohh, další úžasné povídky alá Harry Potter, ale je zde i jedna s námětem Twilight. Její Dědic světla a jeho pokračování patří mezi mé první FanFiction povídky, které jsem četla. Hned na začátku mě uchvátila. Doporučuju! :)
Další stránka s několika povídkami s různými náměty. Harry Potter, Twilight, Pán prstenů, Letopisy Narnie, The Vampire Diaries, ale i s různými osobnostmi jako je Michael Jackson nebo taky Enrique Iglesias. Rozhodně doporučuji! :)
Další autor, který patří mezi mé "první". Jeho trilogie HP a Náročný rok, Kouzlo času a Světlo naděje je strašně úžasná povídka. Ale i HP a Oblouk smrti a jeho pokračování Andělská křídla jim rozhodně konkuruje v mé tabulce oblíbenosti. Obě povídky sou dopsané a já si je rozhodně budu číst neustále dokola. Bohužel jeho poslední příspěvek byl napsán minulý rok v listopadu. :)
Tahle stránka patří mezi další první, které jsem přečetla. Rozhodně vám je doporučuji. Nejoblíbenější tam mám asi Cat versus Black. Strašně jsem se u některých částí nasmála. Je zde ale hodně dalších povídek generace Pobertů, HP a dalších. Rozhodně doporučuju! :)
Další moje srdcovka! Jsou zde povídky HP, ale i Twilight. Její povídky totálně miluju! Giner taky patří mezi mé "první" a neustále se k jejímu blogu vracím. DOPORUČUJU! :)
Další úžasná spisovatelka. Její Další věstba mě totálně uchvátila. Další naprosto úžasná povídky, ikdyž nedokončená, je Spřízněná duše. Jsou zde i další povídky, ale ty jsem ještě nestihla přečíst. :)
Její povídka Mé jméno, má krev je naprosto ucházkové dílo! Přečetla jsem si ji sice už dávno a třetí díl jsem ještě číst nezačala, ale je to tak úžasné! Rozhodně vám to doporučuji! :)
Blog o FanFiction HP, který patří mezi mé první. Její Střelená sestřenice je naprosto úžasná. :)
Tak tohle je moje srdcovka! Povídku Angel never cry miluju, ikdyž není dokončená a nejspíš už ani nebude. U ni jsem se vždycky nasmála jak nikdy jindy. Autorka dokáže přesně vyjádřit pocity. Smutek, radost. Vždycky, když na tuhle stránku narazím, neváhám a jdu číst tuhle povídku. Patří mezi moje TOP! DOPORUČUJU! :)
Tahle autorka píše převážně HP slash nebo prostě povídky na HP, ale jsou zde i normální povídky s normálními lidmi.. K mým oblíbeným povídkám od ní patří: Odi Et Amo, Otec nebo syn, HP a Stopař + Návrat stopařů, Poslední přání a Rozděl a panuj, které není dokončené. :)
Povídku Zbraně nejmocnějších, jsem četla nedávno a je vážně boží! :)
Její povídka Děkuji, bylo to krásné je strašně pěkná! :)
Tahle holka je vážně střelená. U její povídky Změna je život jsem se nasmála stejně, neli víc jako u Angels never cry od Annett (↑) . Rozhodně tam zavítejte! :)
Teprve se rozjíždí, ale určitě tam bdue plno skvělých povídek. :)
Povídky převážně o Pobertech. :)
Tenhle blog vám rozhodně doporučuju. Je zde hodně povídek dokončených k tomu i autorka nakreslila úžasné obrázky! :)
Miluju její povídku Brumbálova vnučka. :)
Miluju její Pobertovské povídky! Patří mezi moje TOP! :)
Strašně se mi od nich líbí povídka o Dani a Luc - Poprvé na místě určení! Rozhodně zde ale můžete najít i jiné povídky. Je jich tam plno! :)
Úžasná autorka úžasných povídek! Rozhodně doporučuju! Patří mezi mé TOP! :)
Strom poznání.To je asi ta nejlepší slah povídka s párem HP/SS. Rozhodně vám ji doporučuju! Byla to moje první slash povídka. Jednu dobu jsem jí vůbec nemohla najít a až nedávno jsem ji konečně objevila a jsem za to strašně ráda! Znovu jsem ji přečetla a byla jsem nadšená stejně jako poprvé! :)
Na tuhle stránku musíte rozhodně zavítat! Jsou zde páry jako Fremione, Dramione, HG/BZ, SM/RW. Rozhodně budete nadšení pokud nejste zastánci párů od JK. :)
Tuhle úžasnou autorku miluju! Její povídky jako je Minulost se mění, Pavučina času, Návrat ztraceného a Sen či realita jsou tak úžasné! Patří mezi mé první a vracím se tam neustále. Pavučinu času dopsala někdy nedávno a je to boží! Momentále píše povídku Život za zrcadlem, kterou jsem ještě číst nezačala a přidává i slovenskou povídku Zmysel života, kterou mám strašně ráda, ale bohužel autorka k ní už dlouho nenapsala kapitolu. :)

Blogy na téma 1D ↓

Miluju její povídku London a Amy, who live next to you? . Naprosto úžasné povídky. :)
Autorek je tam asi víc, le já jsem strašně lenivá se podívat. Rozhodně vám tuhle stránu doporučuju! Všechny jejich povídky, kapitolové i jednodílné, jsou naprosto awesomský! :)
Tady můžete najít strašně hodné povídek jak kapitolových, tak i jednodílných. Je zde plno dokončených povídek. :)
Bohužel jsou zde už jen povídky o 1D. Na jejím minulém blogu měla i povídky o TVD, nebo o nějakých hercích. Mezi něma jsem měla pár oblíbených, ale teď je nikde nemůžu najít. Doufám, že je tam časem přidá. :)

Blogy na jiná témata ↓

Další úžasná ukázka povídek, jen s námětem Twilight. Uchvátila mě povídka od Hollis - Naděje bez života a její pokračování Štěstí s podmínkou. Když mám chuť si číst Twilight Fanficion patří mezi mé TOP, které si jdu hned přečíst. :)
Další stránka s námětem Twilight. Jsou zde různé Jednorázovky, ale i Kapitolovky. Je zde hodně vtipných povídek, při kterých jsem ráda, že jsem je přižila ve zdraví. :D
Jsou zde povídky z HP ale taky i o 1D. Je to rovněž i její osobní blog, kde přidává její oblíbená videa, fotky, recenze, atd. :)
Jsou zde povídky převážně s námětem Twilight, ale jsou zde i HP povídky. Většina není dokončená, ale i tak to stojí za přečtení! :)
Povídky o 1D, ale i HP. :)
Na téhle stránce objevíte plno povídek na téma Twilight. :)
Tahleta autorka si mě získala hned! Hned jak jsem uviděla ten její design a tak, hned jsem si řekla, že tu bude mít určitě nějakou skvělou povídku! A hle! Ona ji tam vážně měla! Povídka Spolu navždy je strašně krásná a klidně bych ji četla neustále dokola! :)

Pokud jste se zde nenašli, netruchlete a napište mi vaši stránku s povídkami. Ráda si ji přečtu a pokud mě nějak oslovila, rozhodně ji sem přidám! :) Doufám, že jste zde objevili autory povídek, kteří budou u vás tak jako u mě vašimi oblíbenci! :)
Vím, že zde mám pár čtenářů, kteří nemají 1D v lásce, ale doufám, že mi zde nebudou psát Haterské komenty.
Bye-bye
Marow♥:*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shadowofhope Shadowofhope | Web | 21. srpna 2012 v 8:30 | Reagovat

Konečne som si našla čas pozrieť sa na tvoj blog, prepáč že som tu dlho nebola :) Totálne som namyslená s toho že som prvá :D :D platonicky ťa milujem :) I ked mám teraz kopec problémov ktoré riešim budem sa snažiť zase sa čo najskôr vrátiť a písať :) Myslím na to a do konca týždňa bude nová kapča, napíš mi prosím k poslednej kapitole čo mám že ak by si žila na Rokforte v ktorej fakulte by si chcela byť?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama